צימר באמצע שבוע

צימר באמצע שבוע

ההתלבטות מתי לנפוש , די מטרידה הרבה אנשים מסיבות שונות ומגוונות ,למשל בסופ"ש קל יותר למצוא סידור לילדים , אפשר לקחת אותם לסבא וסבתא, באמצע שבוע יותר קשה אם הסבים לא גרים בקרבת מקום אז איך ילכו הילדים לבי"ס או לגן, באמצע שבוע קשה לקחת חופש מהעבודה (הבוס לא תמיד מוכן לזה), גם המחשבה על לעזוב הכל וללכת לעיתים מקשה משום שהראש חושב (מה שלא תמיד נכון) שחופש זה רק בסוף שבוע , באמצע השבוע זאת השגרה עבודה, ילדים ואני אומר טעות !!!

ולכן כשישבתי וחשבתי על יתרונות שבנופש באמצע שבוע דווקא מצאתי די הרבה, רוב האנשים שיוצאים לחופש אוטומטית חושבים סופ"ש אבל בואו נחשוב , הרבה פעמים יותר כייף לחתוך את השגרה באמצע השבוע לצאת לנפוש כשכל העולם עובד , נמצא בשגרה ורק אתה ובן / בת זוגך יצאתם לנופש , ליהנות ולשכוח מהכל ולתת לאמצע שבוע את תחושת הייחודיות של החופשה (תמיד אפשר לצאת לחופשה באמצע שבוע ולגרור אותה לסופ"ש- זאת גם אפשרות).

באמצע שבוע מבחר הצימרים פנויים גדול יותר והאפשרות לבחור את הטוב ביותר עבורכם קלה וזולה יותר, באמצע שבוע להזמין חדר במקום מבוקש היא מלאכה קלה יותר ובחלק רב מהמקרים ניתן להזמין מהיום למחר ממש בדקה התשעים מה שאי אפשר להגיד על סופי השבוע בצימרים הללו , שכן ישנן תקופות שכדי להגיע לצימר המבוקש בסופי שבוע צריך להזמין מקום חודש ואפילו חודשים מראש. גם מבחינת מס' הלילות יש יותר גמישות בסופי שבוע ברוב הצימרים המובחרים והאיכותיים ההזמנה היא מינימום 2 לילות , כאשר באמצע שבוע אין את הגבלת הלילות ניתן להזמין לילה בודד ולקבל את אותם הפינוקים ארוחת בוקר עשירה ואנינה , בקבוק יין ושלל פינוקים כגון עיסויים מפנקי וטיפולי ספא.

פרט חשוב שראוי לציין הוא שגם מבחינת העלויות יש הבדל משמעותי שכן באמצע שבוע המחיר משתנה ויכול לנוע בהפרש של בין 100- 200 ₪ ללילה לעומת סופ"ש (ואני מזכיר שאני מדבר על צימרים איכותיים כמו אלה שמפורסמים באתר שלי). דבר נוסף שצריך לזכור כפי שאמרתי לעיל באמצע שבוע ניתן להזמין לילה אחד מה שמגביל בסופ"ש את השהות לאנשים שלא יכולים לקחת חופש או במקרה של סטודנטים או חיילים שהחופשה שלהם לעיתים קצרה ומוגבלת אזי יש להם את האפשרות לנפוש במקום איכותי באמצע שבוע בעלות מוזלת יותר ובמספר לילות המתאים להם...

לאחר הבאת השיקולים של היתרונות לעומת החסרונות תעשו את השיקולים שלכם ותנפשו

ולסיום אומר משפט נוסף אחד והוא:
תמיד תהיה התהייה למה בסופי שבוע אותו צימר אותו פינוק ואותה חופשה עולה יותר ולי יש תשובה אחת – ביקוש.